ANTALYA

Kocasını bıçaklayarak öldürdü Kocasını bıçaklayarak öldürdü
Arabadan indi, sokaktaki kadının üzerine yürüdü Arabadan indi, sokaktaki kadının üzerine yürüdü
Kısıtlama saatinde kavga ettiler, hem dayak hem ceza yediler: 4 yaralı Kısıtlama saatinde kavga ettiler, hem dayak hem ceza yediler: 4 yaralı
Bekçinin tuvalete gitmesi pahalıya patladı Bekçinin tuvalete gitmesi pahalıya patladı
Caddeler turunç, erguvan, bahunya kokacak Caddeler turunç, erguvan, bahunya kokacak
Dolandırıcılık yöntemiyle şoke etti Dolandırıcılık yöntemiyle şoke etti
Eşini öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet verildi, indirim uygulanmadı Eşini öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet verildi, indirim uygulanmadı
Kayıp olarak aranan gencin cesedi ormanlık alanda gömülü halde bulundu Kayıp olarak aranan gencin cesedi ormanlık alanda gömülü halde bulundu
ANTALYA Haberleri

Kocasını bıçaklayarak öldürdü

64 yaşındaki kadın, çıkan tartışmada kocasını bıçaklayarak öldürdü. Daha önce de eşini bıçakladığı öğrenilen kadın gözaltına alınırken, ölen adamın cenazesi yakınları tarafından toprağa verilmek üzere teslim alındı.

Arabadan indi, sokaktaki kadının üzerine yürüdü

Antalya'da bir cadde üzerinde yol kenarında yürüyen kadın, bir araç tarafından önce takip edildi, daha sonra önü kesildi. Arabadan yarı çıplak inen adam, genç kadının üzerine yürüdü. Şahıstan uzaklaşmak isteyen kadın çevredeki sürücülerden yardım istedi ancak sürücüler kadına aldırış etmeden yollarına devam etti.

Kısıtlama saatinde kavga ettiler, hem dayak hem ceza yediler: 4 yaralı

Antalya'da iki grubun sokak ortasındaki taşlı kavgasında 4 kişi yaralandı. Kavgaya karışan 6 kişiye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ve maske takmamaktan toplam 24 bin TL para cezası uygulandı.

Bekçinin tuvalete gitmesi pahalıya patladı

Antalya'nın Alanya ilçesinde bekçinin tuvalete gitmesini fırsat bilerek, eşine gözcülük yaptırıp, küçük yaştaki çocuğuyla beraber inşatta giren şahıs 17 bin lira değerindeki kabloları çaldı. Şüphelilerin yaklaşık 400 kilogram ağırlığındaki kablo makarasını inşaattan yuvarlayarak kamyonete yüklediği anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Caddeler turunç, erguvan, bahunya kokacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde ağaçlandırma çalışması yapıyor. Bulvar ve caddeler üzerinde turunç, benjamin, bahunya, erguvan, çınar türü ağaçları toprakla buluşturuluyor.

Dolandırıcılık yöntemiyle şoke etti

Hareket halindeki kamyonetin kendisine çarptığı gerekçesiyle şirket sahibinden para isteyen dolandırıcının numarası, güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesiyle ortaya çıktı.

Eşini öldüren kocaya ağırlaştırılmış müebbet verildi, indirim uygulanmadı

Antalya'nın Alanya ilçesinde geçen yıl 2 çocuk annesi Gülseren Yılmaz'ı boşanma davası açtığı ve barışmak istemediği gerekçesiyle 14 kez bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan Hilmi Yılmaz, 'ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezasına çarptırıldı. Sanık Yılmaz, savunmasında eşini ve çocuklarını çok sevdiğini belirterek, 'Bir anlık sinirle yaptım. Canavar ilan edildim ama eşimi ben çok seviyorum' dedi. Mahkeme sonrası açıklama yapan Gülseren Yılmaz'ın annesi Gülnaz Bayrak ise, Dünyamız karardı bizim. Katilin peşini bırakmayacağız. En ağır cezayı aldı, inşallah orada çürür diye konuştu.

Kayıp olarak aranan gencin cesedi ormanlık alanda gömülü halde bulundu

Bir mağazada reyon görevlisi olarak çalışan ve 4 gün önce ortadan kaybolan gencin cansız bedeni ormanlık alanda toprağa gömülü halde bulundu. Darp edilip, boğularak öldürülen gencin, gömüldüğü yerin otomobil satışı sırasında yerine geçtiği iddia edilen Suriye uyruklu kişinin söylediği belirlendi.

Toplam 8 haber.