Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: '2023 seçimleri, ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasında yaşanacaktır' Cumhurbaşkanı Erdoğan: “2023 seçimleri, ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasında yaşanacaktır”
Bakan Karaismailoğlu 2020 yılında yapılan dev projeleri anlattı Bakan Karaismailoğlu 2020 yılında yapılan dev projeleri anlattı
Kılıçdaroğlu aşı olup olmayacağı sorusunu yanıtladı Kılıçdaroğlu aşı olup olmayacağı sorusunu yanıtladı
Bakan Gül'den darbe söylemlerine tepki: 'Daha çok beklersiniz' Bakan Gül’den darbe söylemlerine tepki: “Daha çok beklersiniz”
Tunus ile 150 milyon dolarlık savunma sanayi ihracatına imza atıldı Tunus ile 150 milyon dolarlık savunma sanayi ihracatına imza atıldı
2021 yılı İstiklal Marşı yılı olarak kabul edildi 2021 yılı İstiklal Marşı yılı olarak kabul edildi
Fatma Şahin,'Yerli aşıyla birlikte dünyayı cennete dönüştüreceğiz' Fatma Şahin,"Yerli aşıyla birlikte dünyayı cennete dönüştüreceğiz"
Bakan Akar'dan ABD'nin yaptırım kararına sert tepki Bakan Akar'dan ABD'nin yaptırım kararına sert tepki
Millet Aç, Milletin Midesine Bir Şey Giriyor, Kuru Ekmek Millet Aç, Milletin Midesine Bir Şey Giriyor, Kuru Ekmek
Devlet Bahçeli aşı yaptırma kararı aldı Devlet Bahçeli aşı yaptırma kararı aldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'a gidiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan’a gidiyor
Korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden eski Bakan'a Meclis'te tören Korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden eski Bakan’a Meclis’te tören
Bakan Gül, TBB Başkanı Feyzioğlu ile görüştü Bakan Gül, TBB Başkanı Feyzioğlu ile görüştü
PKK terör örgütü bitme safhasına gelmiştir PKK terör örgütü bitme safhasına gelmiştir
Bakan Selçuk: Ocak başında engelli atamalarımızı gerçekleştireceğiz Bakan Selçuk: Ocak başında engelli atamalarımızı gerçekleştireceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu manevi tazminat davası açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu manevi tazminat davası açtı.
16 yılda taşıt sayısı 2 buçuk kat artmasına rağmen kazalarda can kaybı azaldı 16 yılda taşıt sayısı 2 buçuk kat artmasına rağmen kazalarda can kaybı azaldı
Politika Haberleri

Adalet Bakanı Gül’den Anayasa Mahkemesi açıklaması

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Anayasa Mahkemesinin kararının bağlayıcı olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “2023 seçimleri, ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasında yaşanacaktır”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 ilde düzenlenen AK Parti 7. Olağan İl Kongreleri'ne canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan, 'Önümüzde 2023 seçimleri var. Elbette her seçim önemlidir ve ülkenin sonraki adımları bakımından kritik öneme sahiptir. 2023 seçimleri, ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasında yaşanacaktır' dedi.

Bakan Karaismailoğlu 2020 yılında yapılan dev projeleri anlattı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 'Memleketimizin dört bir yanını ulaşım, altyapı ve haberleşme yatırımları ile donattığımız 2020 yılını geride bıraktık. Lojistik, mobilite ve dijitalleşme odağında 2021 yılında nicelerini de birlikte başaracağız' dedi.

Kılıçdaroğlu aşı olup olmayacağı sorusunu yanıtladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Aşı gelirse oluruz tabii ki. Aşıya karşı çıkmak doğru değil. Buna kararı doktorlar verir. Doktorların verdiği karara da hepimizin uyması gerekir' dedi.

Bakan Gül’den darbe söylemlerine tepki: “Daha çok beklersiniz”

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 'Demokratik yarışta açık ara geride kalanlar millet iradesine sırtlarını dönüp ya darbeden ya olağan dışı gelişmelerden medet umuyorlar. Daha çok beklersiniz. 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir'' dedi.

Tunus ile 150 milyon dolarlık savunma sanayi ihracatına imza atıldı

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, savunma sanayiinin yılın son günlerinde Tunus'a önemli ihracatlar gerçekleştirdiğini açıkladı.

2021 yılı İstiklal Marşı yılı olarak kabul edildi

2021 yılı İstiklal Marşı yılı olarak kabul edildi.

Gaziantep’te online eğitim alamayan öğrenci kalmayacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını sürecinde Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden eğitim alan öğrencilerin internet sıkıntısını gidermek amacıyla kırsal mahalleri kapsayan 21 pilot bölge için çalışmalar tamamlandı. Çalışmalar sonucu altyapı güçlendirildi. Bu kapsamda Gerciğin ve Akbayır kırsal mahallelerindeki öğrencilerle bir araya gelen Başkan Şahin, çocukların hiçbir dersten geri kalmasını istemediklerini belirterek, 'Her şey sizin için, sizi geleceğe iyi hazırlamalıyız' dedi.

Fatma Şahin,"Yerli aşıyla birlikte dünyayı cennete dönüştüreceğiz"

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Diyarbakır'da düzenlenen, 'Pandemi sonrası bölgesel kalkınma toplantısına katıldı.

Bakan Akar'dan ABD'nin yaptırım kararına sert tepki

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'nin Türkiye'ye yönelik S-400 yaptırım kararına ilişkin mevcut askeri, politik gerçeklerle bağdaşmadığını belirterek, "Bu yaptırım kararı ülkelerimiz arasındaki ittifakın tüm değerlerini sarsmıştır” dedi.

Millet Aç, Milletin Midesine Bir Şey Giriyor, Kuru Ekmek

Engin Altay'ın 'Millet Aç, Milletin Midesine Bir Şey Giriyor, Kuru Ekmek' Sözlerine AKP'li Milletvekilinden Cevap: 'O Zaman Aç Değiller'

İntihar önergesine yanıt yok

CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, ekonomik kriz nedeniyle toplumda yaşanan buhranı gizlemeye çalışan iktidarın intihar eden yurttaşlarla ilgili sorulara yanıt vermediğini söyledi

Devlet Bahçeli aşı yaptırma kararı aldı

MHP: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yapmış olduğu açıklama doğrultusunda ve Bakanlıkça öngörülen programa uygun olarak aşı yaptırma kararı almıştır. MHP lideri ilk aşı yaptıracaklar arasında olacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan’a gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'cumhurbaşkanlığı adaylığı' çıkışına yönelik, 'Eğer aday olacaksa, gerçekten böyle bir şey düşünüyorsa bu partisi için de ülkemiz için de isabetli olur' dedi.

Korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden eski Bakan’a Meclis’te tören

Korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden eski Turizm Bakanı İrfan Gürpınar için tören düzenlendi.

Bakan Gül, TBB Başkanı Feyzioğlu ile görüştü

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, hukukta yeni reform çalışmaları kapsamında Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ile görüştü.

PKK terör örgütü bitme safhasına gelmiştir

İçişleri Bakan Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı, kasım ayında yapılan iç güvenlik operasyonlarında 1'i kırmızı kategoride, 5'i gri kategoride aranan toplam 79 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirterek, PKK terör örgütünün bitme safhasına geldiğini söyledi. Operasyonların süreceğini belirten Çataklı, 'Bu kış mağaralarda yalnızlık çekmeyecekler. Bütün kış boyunca onların ensesine olacağımızdan şüpheleri olmasın' dedi.

Bakan Selçuk: Ocak başında engelli atamalarımızı gerçekleştireceğiz

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ocak başında engelli atamalarımızı gerçekleştireceğiz dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu manevi tazminat davası açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında partisinin grup toplantısındaki ifadeleri nedeniyle 500 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Toplam 91 haber.