Politika

Bakanlıktan sosyal medya fenomenine suç duyurusu Bakanlıktan sosyal medya fenomenine suç duyurusu
YAŞ kararları açıklandı YAŞ kararları açıklandı
CHP lideri Kılıçdaroğlu, orman yangınlarıyla ilgili konuştu CHP lideri Kılıçdaroğlu, orman yangınlarıyla ilgili konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Orman yangınlarından etkilenen bölgelerimizi 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan etti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Orman yangınlarından etkilenen bölgelerimizi 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan etti
Bakan Dönmez, Meksikalı mevkidaşı Garcia ve heyetiyle bir araya geldi Bakan Dönmez, Meksikalı mevkidaşı Garcia ve heyetiyle bir araya geldi
Vali Gül uyardı, Şahin sitem etti Vali Gül uyardı, Şahin sitem etti
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Gaziantep'te Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Gaziantep’te
HDP'den Millet İttifakına sert tepki, çözüm sürecine yeşil ışık HDP’den Millet İttifakına sert tepki, çözüm sürecine yeşil ışık
Fatma Şahin'in amca acısı Fatma Şahin’in amca acısı
Bakan Varank: 'İlk 6 ayda 105 milyar dolar ihracata ulaştık' Bakan Varank: “İlk 6 ayda 105 milyar dolar ihracata ulaştık”
AK Partili belediye başkanları Külliye'de buluştu AK Partili belediye başkanları Külliye’de buluştu
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şahinbey ve Karayılan'ın mezarını ziyaret etti CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şahinbey ve Karayılan’ın mezarını ziyaret etti
İmamoğlu Fatma Şahin'i ziyaret etti İmamoğlu Fatma Şahin’i ziyaret etti
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Gaziantep'te CHP Lideri Kılıçdaroğlu Gaziantep’te
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni anayasa açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni anayasa açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Filistin bizi bekliyor. ' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Filistin bizi bekliyor. ”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen'den Akşener'e: 'Burada apaçık bir provokasyon var' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen'den Akşener'e: "Burada apaçık bir provokasyon var”
Bakan Kurum, İsrail'in de yer aldığı toplantıda İsrail'e tepki gösterdi Bakan Kurum, İsrail’in de yer aldığı toplantıda İsrail’e tepki gösterdi
Bakan Soylu 'Çukurca'da 3 sivili katleden turuncu listedeki terörist öldürüldü' Bakan Soylu; “Çukurca’da 3 sivili katleden turuncu listedeki terörist öldürüldü”
Politika Haberleri

Bakanlıktan sosyal medya fenomenine suç duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla tepki toplayan sosyal medya fenomeni hakkında suç duyurusunda bulundu.

YAŞ kararları açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısında alınan kararlar açıklandı. Kararlara göre, 17 general ve amiral bir üst rütbeye, 56 albay ise general ve amiralliğe yükseltildi. Ayrıca 44 general ve amiralin görev süreleri 1 yıl, 320 albayın görev süreleri ise 2 yıl süre ile uzatıldı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, orman yangınlarıyla ilgili konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Öze Dönüş Platformu temmuz ayı toplantısında orman yangınları hakkında açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Orman yangınlarından etkilenen bölgelerimizi 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Orman yangınlarından etkilenen bölgelerimizi 'Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi' ilan ettik. Milletimizin yaralarını sarmak, zararını karşılamak, imkanlarını öncekinden de iyi hale getirmek için gereken tüm adımları atmaya devam edeceğiz dedi.

Bakan Dönmez, Meksikalı mevkidaşı Garcia ve heyetiyle bir araya geldi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Meksika Enerji Bakanı Norma Rocio Nahle Garcia ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.

Vali Gül uyardı, Şahin sitem etti

Gaziantep Valisi Davut Gül, il koordinasyon toplantısında yaptığı konuşmada tüm kurumları yapılacak ihalelerle ilgili uyardı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Gaziantep’te

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, bir dizi temasta bulunmak ve sınır hattında inceleme yapmak üzere Gaziantep'e geldi.

HDP’den Millet İttifakına sert tepki, çözüm sürecine yeşil ışık

Bir dizi ziyaret için Gaziantep'e gelen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çözüm süreci ile ilgili açıklamalarına yeşil ışık yakarken, Millet İttifakıyla ilgili sert açıklamalar yaptı.

Fatma Şahin’in amca acısı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin'in tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 92 yaşındaki amcası Ahmet Kıymık'ın cenazesi defnedildi.

Bakan Varank: “İlk 6 ayda 105 milyar dolar ihracata ulaştık”

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ilk altı ayda 105 milyar dolar ihracat rekoru kırıldığını belirterek yıl sonunda beklentinin 200 milyar doların üzerinde olduğunu kaydetti.

AK Partili belediye başkanları Külliye’de buluştu

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde düzenlenen AK Partili Belediye Başkanları Toplantısı'na katıldı. Toplantıda her kademede istişareye, ortak akla ve diyaloğa önem veren bir kadro olarak daha fazla bir araya gelinmesi gerektiğinin altını çizen Erdoğan, 'Her birinizin işlerini yürütürken büyük bir mekanizmanın en kritik parçası olduğunu unutmadan çalışması son derece önemlidir' dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şahinbey ve Karayılan’ın mezarını ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin çalıştayı için geldiği Gaziantep'te, Antep'in kurtuluşunun kahramanlarından Şahinbey ve Karayılan'ın anıt mezarını ziyaret etti.

İmamoğlu Fatma Şahin’i ziyaret etti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ağırladı. Karşılıklı istişarelerin yapıldığı görüşmede şehir ekonomisi, turizm ve yerel diplomasi ön plana çıktı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Gaziantep’te

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanları çalıştayı için Gaziantep'e geldi.

İmamoğlu Gaziantep’te

Partisinin düzenlediği CHP'li Belediye Başkanları Çalıştayına katılmak için Gaziantep'e gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu' kentteki vatandaşlarla bir araya gelerek esnafı tek tek ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni anayasa açıklaması

'Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen AK Parti 146. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni anayasa çalışmalarına ilişkin açıklama yaparak, 'MHP kendi taslağını bize sundu. Bizim çalışmamız da bitti. İnşallah yılsonuna doğru ortak bir metin haline dönüştürmenin yollarını arayacağız. Geniş bir uzlaşmayla Meclis'te kabul ettirip milletimizin takdirine sunarsak çok çok güzel olacak' dedi. Son yıllarda petrol ve doğalgaz aramacılığında önemli bir ivme yakalandığının müjdesini veren Erdoğan, 'Sadece son bir ayda 3 yeni kuyuda petrol keşfettik' diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Filistin bizi bekliyor. ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Filistin bizi bekliyor. Filistin yavruların ağlamalarıyla beraber bizi bekliyor. Terör devleti İsrail'in ne olduğunu tüm dünyanın ne olduğunu bilmesi gerekiyor. Gençler bu terör devleti İsrail'i çok iyi bilmeniz gerekiyor' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen'den Akşener'e: "Burada apaçık bir provokasyon var”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Rize ziyaretine ilişkin, Bir muhalefet partisi genel başkanı Amerikan sözcüsü ağzıyla konuşuyor. Bu çok hayret verici bir şeydir. Bu konuşmayı yapıyor, korkunç tepkiler alıyor. Bazılarına göre siyasi hayatının en büyük hatasını yapıyor, belki bitişine sebep olacak bir hata. Hemen arkasından iftira attığı Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketine gidiyor. Apaçık provokasyon işidir dedi.

Bakan Kurum, İsrail’in de yer aldığı toplantıda İsrail’e tepki gösterdi

ANKARA (İHA) – İsrail'in de katıldığı toplantıda İsrail'e sert tepki gösteren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 'Keşke, Greta Thunberg'in geleceğimize dair çağrılarına her platformda kulaklarını açan dünya, 12 yaşındaki Filistinli Bera'nın feryadına da sağır olmasaydı, dilsiz olmasaydı' dedi.

Toplam 131 haber.