Ekonomi

Ekonomi Haberleri

Gaziantep Hal Fiyatları

Gaziantep Hal Müdürlüğü Fiyat Listesi (27 Eylül 2022)

Döviz kurları güne nasıl başladı?

Dolar 18,4730 liradan, euro ise 17,8280 liradan güne başladı.

Döviz kurları haftaya nasıl başladı

Dolar 18,4420 liradan, euro ise 17,7640 liradan haftaya başladı.

Gaziantep Gastronomi Akademisi'nin açılışı törenle yapıldı

Gaziantep Ticaret Odasının (GTO) Gaziantep'in gastronomi kültürünü geliştirmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla faaliyete geçirdiği Gaziantep Gastronomi Akademisi'nin (GAGA) resmi açılışını T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptı.

Halı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni

Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen törenle, Halı İhracatının Yıldızları ve 8. Makine Halısı Tasarım Yarışması'nda dereceye girenler ödüllendirildi.

Pilot ölçekli Antep Fıstığı işletme tesisi törenle açıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yürüttüğü Rekabetçi Sektörler Programı çerçevesinde hayata geçirilen INNOFOOD Projesi çerçevesinde, MAM Yaşam Bilimleri ve Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) iş birliği ile kurulan Pilot Ölçekli Antep Fıstığı İşleme Tesisi'nin açılış töreni, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Halı Tasarım Günleri başladı

Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği tarafından, Gaziantep Üniversitesi ve Halı Tasarım Derneği iş birliğiyle düzenlenen; Tasarım Günleri etkinlikleri başladı.

En güzel halıyı tasarlayanlara ödülleri verilecek

'Tasarlayın Dokuyalım' sloganıyla düzenlenen VIII. Makine Halısı Tasarım Yarışmasına katılarak yirmi finalist arasına giren tasarımlar bugün jüri için görücüye çıktı.

Kileci, 'E-İhracatla Küçülen Dünya' adlı panelde konuştu

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci Türkiye Teknoloji Buluşmaları çerçevesinde gerçekleşen 'E-İhracatla Küçülen Dünya' adlı panelde panelist olarak yer aldı.

Türkiye bu yıl 32,5 milyon ziyaretçi ağırladı

Türkiye, 2022 yılının ilk 8 ayında toplam 32 milyon 500 bin 190 ziyaretçiyi ağırladı. Türkiye'ye ilk 8 aylık dönemde Almanya en çok ziyaretçi gönderen ülke olurken, sırasıyla Rusya Federasyonu ikinci, İngiltere de üçüncü sırada yer aldı.

Döviz kurları güne nasıl başladı?

Dolar 18,3570 liradan, euro ise 18,0480 liradan güne başladı.

GTO Başkanı Ünverdi'den e ticaret çağrısı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, bu yıl Gaziantep'te düzenlenen 82. Türkiye Teknoloji Buluşmalarına konuşmacı olarak katılarak dijital dönüşüm, e-ticaret, e-ihracat, Metaverse ve teknolojinin farklı alanları ile ilgili değerlendirmelerini aktardı.

GTO'da seçim öncesi son meclis toplantısı yapıldı

Gaziantep Ticaret Odasının (GTO) eylül ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur başkanlığında, Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Gaziantep Hal Fiyatları

Gaziantep Hal Müdürlüğü Fiyat Listesi (22 Eylül 2022)

Türk iş adamları Rusya'da gıda fuarına katıldı

Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kadooğlu Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen World Food Moscow 30. Uluslararası Yiyecek ve İçecek Fuarı'nda incelemeler yaptı.

Sektörlere yol haritaları GSO-MEM'de konuşuldu

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ev sahipliğinde, KobiEfor Dergisi tarafından düzenlenen 'Sektörden Sektöre Çözümler ve Fırsatlar' toplantısında sektörel gelişmeler, hedef pazarlara yönelik yol haritaları, yeni fırsatlar ve riskler değerlendirildi.

Gaziantep Hal Fiyatları

Gaziantep Hal Müdürlüğü Fiyat Listesi (21 Eylül 2022)

Halı ihracatının yıldızlarına ödül yağacak

Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği tarafından Halı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni düzenleneceği açıklandı. Tasarım Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek. VIII. Makine Halısı Tasarım Yarışmasına katılan tasarımcıların ödüllerinin de verileceği tören 24 Eylül Cumartesi günü saat 15.00'de Şehitkamil Sanat Merkezinde düzenlenecek.

GSO'da oda organ seçimleri 15 Ekim'de gerçekleştirilecek

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Eylül Ayı Meclis Toplantısı, GSO Danışma Kurulu ve Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nun katılımları, Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu'nun başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Meclis Başkanlık Divanı, Meclis, Danışma Kurulu ve Yeni Nesil Sanayici Platformu üyeleri ile birlikte gerçekleştirildi.

Toplam 916 haber.