Gündem

Yaralı ağaçkakan tedavi altına alındı Yaralı ağaçkakan tedavi altına alındı
Validen, öğrencinin hayatını kurtaran öğretmenlere teşekkür Validen, öğrencinin hayatını kurtaran öğretmenlere teşekkür
Sosyal medyada kendi tanıtımlarını yapmak için gastronomiyi yozlaştırdılar Sosyal medyada kendi tanıtımlarını yapmak için gastronomiyi yozlaştırdılar
18 Mart'ın Yıl Dönümü ve Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni gerçekleşti 18 Mart’ın Yıl Dönümü ve Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni gerçekleşti
Sopayla eziyet edilen kediye Gaziantep Hayvan Bahçesi sahip çıktı Sopayla eziyet edilen kediye Gaziantep Hayvan Bahçesi sahip çıktı
Seyit Onbaşı'nın torunu: 'Dedem, derenin karşısına geçemeyen yüklü hayvanı sırtını alıp geçirirmiş' Seyit Onbaşı’nın torunu: “Dedem, derenin karşısına geçemeyen yüklü hayvanı sırtını alıp geçirirmiş”
Gaziantep'te 18 Mart Çanakkale Zaferi töreni Gaziantep’te 18 Mart Çanakkale Zaferi töreni
Gaziantep'te 8 bin personelle korona virüs denetimi Gaziantep’te 8 bin personelle korona virüs denetimi
50 yıldır yaptığı yemenileri birçok ülkeye ihraç ediyor 50 yıldır yaptığı yemenileri birçok ülkeye ihraç ediyor
Gaziantep Elektrik Kesintisi 15 Mart Pazartesi Gaziantep Elektrik Kesintisi 15 Mart Pazartesi
Gündem Haberleri

Yaralı ağaçkakan tedavi altına alındı

Araç çarpması sonucu kanadı kırılan ağaçkakan tedavi altına alındı. Yaralı hayvan tedavisinin tamamlanmasının ardından doğaya salınacak.

Validen, öğrencinin hayatını kurtaran öğretmenlere teşekkür

Gaziantep Valisi Davut Gül, nefes borusu tıkanan ve boğulmak üzere olan öğrenciyi 'Heimlich Manevrası' ile hayata döndüren öğretmenleri makamında misafir ederek teşekkürlerini iletti.

Vali Gül sınır hattında denetimde

Gaziantep Valisi Davut Gül, Suriye sınırında bulunan iki karakol arasında gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarını denetledi.

Gaziantep Elektrik Kesintisi 30 Mart Salı

30 Mart Salı günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

Sosyal medyada kendi tanıtımlarını yapmak için gastronomiyi yozlaştırdılar

Anadolu Mutfağını Araştırma Geliştirme ve Koruma Derneği Başkanı Şef Tahir Tekin Öztan, hayatı boyunca bir restoranda şef ya da işletmeci olarak görev yapmayan kişilerin sosyal medyada kendi tanıtımlarını yapmak için gastronomiyi yozlaştırdıklarını söyledi.

Yıkılan Halep Pasajının yerine yapılacak?

Yıkımı gerçekleştirilen Halep Pasajının yerine ne yapılacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Halep Pasajı, depreme dayanıksız olduğu gerekçesi boşaltılmış ve yıkım kararı alınmıştıYıllar önce alınan kararın ardından Halep Pasajı tamamen yıkıldı.

Gaziantep Elektrik Kesintisi 23 Mart Salı

23 Mart Salı günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

Gaziantep'te Hafta sonu Elektrik Kesintisi

20 Mart Cumartesi ve 21 Mart Pazar günleri GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

18 Mart’ın Yıl Dönümü ve Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni gerçekleşti

Gaziantep Valiliği tarafından organize edilen, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 106. Yıl Dönümü ve Şehitleri Anma Günü ve Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih töreni programı Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Gaziantep Elektrik Kesintisi 19 Mart Cuma

19 Mart Cuma günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

Sopayla eziyet edilen kediye Gaziantep Hayvan Bahçesi sahip çıktı

Gaziantep'te bir şahsın uyguladığı şiddet sonucunda yaralanan kedinin tedavisini Gaziantep Hayvanat Bahçesi yetkilileri üstlendi.

Seyit Onbaşı’nın torunu: “Dedem, derenin karşısına geçemeyen yüklü hayvanı sırtını alıp geçirirmiş”

Çanakkale Deniz Zaferi'nde 276 kiloluk top mermisini tek başına sırtlayıp İngiliz zırhlısını vurarak, Osmanlı ordusunun savaşı kazanmasında büyük pay sahibi olan Seyit Onbaşı'nın 3. kuşak torunu Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Seyit Çabuk, 'Dedem suyu bardak ile değil, testi ile içermiş. Çok güçlü bir yapısı varmış. Hayvancılık yaptığı dönemlerde derenin karşısına geçemeyen yüklü hayvanı sırtını alıp geçirirmiş' dedi.

Gaziantep’te 18 Mart Çanakkale Zaferi töreni

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nün 106. yıl dönümü nedeniyle Gaziantep Asri Mezarlık içerisindeki şehitlikte tören düzenlendi.

Mehmet Erdoğan'ın sağlık durumunda son durum

Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, geçtiğimiz günlerde koronaya yakalandığını sağlık durumu hakkında son durumunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Benzinle ateşi tutuşturmak isterken kendini yaktı

Suriye'nin El Bab kentinde evinin bahçesinde benzinle ateş tutuşturmak isteyen bir kadın, benzinin üzerine sıçrayarak alev alması sonucu feci şekilde yanarak hayatını kaybetti.

Gaziantep Elektrik Kesintisi 18 Mart Perşembe

18 Mart Perşembe günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

Gaziantep’te 8 bin personelle korona virüs denetimi

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle Türkiye genelinde yapılan korona virüs denetimi Gaziantep'te de Vali Davut Gül öncülüğünde 8 bin personelin katılımıyla başladı.

Gaziantep Elektrik Kesintisi 17 Mart Çarşamba

17 Mart Çarşamba günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

50 yıldır yaptığı yemenileri birçok ülkeye ihraç ediyor

Gaziantep'te yaşayan 61 yaşındaki Mikail Tekin, 50 yıldır ürettiği yemenileri dünyanın birçok ülkesine ihraç ediyor.

Toplam 486 haber.