Gündem

Gaziantep il emniyet müdürü değişti Gaziantep il emniyet müdürü değişti
İşe bisikletle gel maaşın farklı olsun İşe bisikletle gel maaşın farklı olsun
Gaziantep'te elektrik kesintisi 15.06.2021 Gaziantep'te elektrik kesintisi 15.06.2021
Gaziantep'te elektrik kesintisi 12.06.2021 Gaziantep'te elektrik kesintisi 12.06.2021
Milletvekili Kirazoğlu'nun ağabeyi son yolcuğuna uğurlandı Milletvekili Kirazoğlu’nun ağabeyi son yolcuğuna uğurlandı
MSB: 'Silah kazası sonucu 1 asker şehit oldu' MSB: “Silah kazası sonucu 1 asker şehit oldu”
Ülkesine geri dönen Suriyeli sayı açıklandı Ülkesine geri dönen Suriyeli sayı açıklandı
Gaziantep'te kamu kurumlarında mesai saatleri değişti Gaziantep'te kamu kurumlarında mesai saatleri değişti
Gaziantep'te nikah salonlarında yoğunluk yaşanıyor Gaziantep’te nikah salonlarında yoğunluk yaşanıyor
Gaziantep'te elektrik kesintisi 04.06.2021 Gaziantep'te elektrik kesintisi 04.06.2021
Gastronomi kentindeki kebapçılarda normalleşme sevinci Gastronomi kentindeki kebapçılarda normalleşme sevinci
Paris-Gaziantep seferleri tekrar başlıyor Paris-Gaziantep seferleri tekrar başlıyor
Gaziantep'te elektrik kesintisi 27.05.2021 Gaziantep'te elektrik kesintisi 27.05.2021
Gaziantep'te elektrik kesintisi 26.05.2021 Gaziantep'te elektrik kesintisi 26.05.2021
Gaziantep'te elektrik kesintisi 25.05.2021 Gaziantep'te elektrik kesintisi 25.05.2021
Gündem Haberleri

Gaziantep kurban kesim yerleri! 2021 Gaziantep kurbanlık satış yerleri, pazar yerleri ve kurban kesim yerleri neresidir? Adres ve iletişim bilgileri!

Mübarek Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte bazı şehirlerimizdeki kurban kesim yerleri ve kurban satış yerleri merak edildi. Bu şehirlerden birisi de Gaziantep oldu. Peki, Gaziantep kurban kesim yerleri nerededir? Gaziantep kurban satış noktaları belli oldu mu? Kurbanlık fiyatları ve kurbanlık kesim yerleri! Gaziantep'te kurban kesim ve satış noktaları adresi açıklandı mı? Gaziantep kurban kesim yeri iletişim bilgileri nedir?

Gaziantep il emniyet müdürü değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Resmi Gazetedeki Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 10 il emniyet müdürü merkeze alındı, 33 ile yeni emniyet müdürü atandı.

Gaziantep'te bugün vefat edenler

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nden açıklanan verilere göre Gaziantep'te vefat eden veya Gaziantep'te defnedilen isimleri

İşe bisikletle gel maaşın farklı olsun

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, personellere yönelik toplu iş sözleşmesinde sağlıklı yaşam için Türkiye'ye örnek, teşvik edici kararlar alındığını açıkladı. Buna göre Büyükşehir Belediyesi personelleri sigarayı bıraktığında 5 gün fazladan izin alacak, bisikletle işe geldiğinde ise maaşı aylık 50 lira daha fazla yatacak.

Gaziantep'te elektrik kesintisi 15.06.2021

"Gaziantep’te Enerjisa tarafından planlı şekilde düşünülen elektrik kesintisinin 15 Haziran 2021 Salı günü tarihinde nerelerde olacağı belli oldu."

Gaziantep'te vefat sayısı kaç ? Kaç kişi defin edildi ?

Gaziantep'te vefat sayısı kaç ? Kaç kişi defin edildi ? 11 Haziran 2021 tarihinde Gaziantep'te defin edilen kişilerin tam listesi

Gaziantep'te elektrik kesintisi 12.06.2021

"Gaziantep’te Enerjisa tarafından planlı şekilde düşünülen elektrik kesintisinin 12 Haziran 2021 Cumartesi günü tarihinde nerelerde olacağı belli oldu."

Gaziantep'te elektrik kesintisi 11.06.2021

"Gaziantep’te Enerjisa tarafından planlı şekilde düşünülen elektrik kesintisinin 11 Haziran 2021 Cuma günü tarihinde nerelerde olacağı belli oldu."

Milletvekili Kirazoğlu’nun ağabeyi son yolcuğuna uğurlandı

AK Parti Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu’nun kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden ağabeyi Mehmet Ali Kirazoğlu’nun cenazesi kılınan namazın ardından defnedildi.

MSB: “Silah kazası sonucu 1 asker şehit oldu”

Milli Savunma Bakanlığı, Nusaybin'de silah kazası sonucu yaralanan bir askerin şehit olduğunu bildirdi.

Ülkesine geri dönen Suriyeli sayı açıklandı

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı: Ülkesine geri dönen Suriyeli sayısı:441 bin 571. Bugün itibariyle ülkemizde kayıt altına alınan Suriyeli sayısı ise 3 milyon 675 bin 485 kişidir.

Gaziantep'te kamu kurumlarında mesai saatleri değişti

 Gaziantep Valiliği tarafından Gaziantep’teki bazı kurum ve kuruluşların mesai saatlerinde değişiklik yapıldığı duyuruldu.

Gaziantep’te nikah salonlarında yoğunluk yaşanıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın normalleşme adımlarının duyurmasıyla nikahların serbestçe kıyılabileceğinin açıklanmasının ardından Gaziantep'te de genç çiftler nikah salonlarına koştu. Yasağın kalkmasının ardından 4 gün içerisinde 240 çiftin nikah günü aldığı Şehitkamil Belediyesi Nikah Salonundaki nikah yoğunluğu ise dikkat çekti.

Gaziantep'te elektrik kesintisi 04.06.2021

"Gaziantep’te Enerjisa tarafından planlı şekilde düşünülen elektrik kesintisinin 4 Haziaran 2021 Cuma günü tarihinde nerelerde olacağı belli oldu."

Gastronomi kentindeki kebapçılarda normalleşme sevinci

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamanın ardından kafe, restoran gibi yerler tekrar müşteri kabul etti. Gastronomi kenti Gaziantep'te ise sabahın erken saatlerinde kebap yemek için müşteriler kebapçılara akın etti.

Ukrayna’da yaşayan şahsa sosyal yardım iddiaları

Ukrayna'da yaşayan bir şahıs, Türkiye'de yaşamamasına ve talebi bulunmamasına rağmen kendisine İslahiye kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım parası yatırıldığını ileri sürmesinin ardından İslahiye Kaymakamlığı yaptığı açıklama ile iddialara cevap verdi.

Paris-Gaziantep seferleri tekrar başlıyor

OECD toplantısı için Fransa'ya giden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Paris-Gaziantep uçak seferlerinin tekrardan başlayacağını duyurdu.

Gaziantep'te elektrik kesintisi 27.05.2021

27 Mayıs 2021 günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

Gaziantep'te elektrik kesintisi 26.05.2021

26 Mayıs 2021 günü GAZİANTEP il geneli ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak yerler ve zaman bilgileri, Toroslar EDAŞ resmi verileri.

Toplam 537 haber.