KOCAELİ

21 yaşındaki kadının şüpheli ölümü 21 yaşındaki kadının şüpheli ölümü
Bu mezar 7 metre Bu mezar 7 metre
Direksiyon hakimiyetini kaybedince dereye uçtu: 1 yaralı Direksiyon hakimiyetini kaybedince dereye uçtu: 1 yaralı
Nafaka yürüyüşünde 2 saat tutuklu kaldıktan sonra yoluna devam etti Nafaka yürüyüşünde 2 saat tutuklu kaldıktan sonra yoluna devam etti
4 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı 4 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı
Ablası ile tartışan eniştesini öldürdü Ablası ile tartışan eniştesini öldürdü
18 yaşından küçük sevgilisini darp ederek kayda aldı 18 yaşından küçük sevgilisini darp ederek kayda aldı
KOCAELİ Haberleri

21 yaşındaki kadının şüpheli ölümü

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 21 yaşındaki kadın, arkadaşının evinde bilinmeyen bir sebeple hayatını kaybetti. Genç kadının ölümünü şüpheli bulan polis ekipleri, evdeki şahsı gözaltına aldı.

Bu mezar 7 metre

Kocaeli'de sancakla birlikte gömüldüğü rivayet edilen Osmanlı Alplerinden 'Uzun Hasan', 10 dönümlük ormanın içinde bulunan 7 metre uzunluğundaki mezarıyla dikkat çekiyor. Köy halkı tarafından nesillerdir korunan mezar, askere gidecek olan gençlerin, evlenecek çiftlerin, hatta kurban kesmek isteyen vatandaşların bile uğrak noktası oluyor.

Direksiyon hakimiyetini kaybedince dereye uçtu: 1 yaralı

Kocaeli'de seyir halindeki araç sürücüsünün bir anda direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda dereye uçtu. İtfaiye ekiplerince araçtan çıkarılan yaralı sürücüye, muayenesiz ve sigortasız araç kullanmaktan ceza kesildi.

Nafaka yürüyüşünde 2 saat tutuklu kaldıktan sonra yoluna devam etti

İstanbul'da 5 yıl önce boşandığı eşine süresiz nafaka ödemesine karar verilen Erkan Can, artık nafaka ödeyecek gücü kalmadığını göstermek amacıyla Ankara'ya yürümek için yola çıktı. Kocaeli'ye ulaştığı sırada 1 buçuk yıldır nafakasını ödemediği gerekçesiyle çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Erkan Can, 2 saat cezaevinde kaldıktan sonra yoluna kaldığı yerden devam etti.

4 kişinin yaralandığı kaza güvenlik kamerasına yansıdı

Kayseri'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Güvenlik kamerasına yansıyan kazaya karışan minibüs şoförü, araçtan iner inmez diğer sürücüye tepki gösterdi.

Ablası ile tartışan eniştesini öldürdü

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bir şahıs, ablası ile tartışan 52 yaşındaki eniştesini tabanca ile vurarak öldürdü. Ölen vatandaş ve eşi arasındaki tartışmanın ise aldatma sebebiyle çıktığı iddia edildi.

18 yaşından küçük sevgilisini darp ederek kayda aldı

18 yaşından küçük bir şahıs, aynı yaştaki sevgisini darp ederek kamera ile kayda aldı. Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrasında şahıs gözaltına alındı.

Toplam 7 haber.